Odesíláme ihned Dárky k nákupu nad 500,- Sleduj mě na instagramu @verunka_s Malá česká firma
Odesíláme ihned
Booty Bands®

Booty Bands®

Vítej v sekci našeho e-shopu, kde se děje veškerá magie. V sekci s našimi Booty Bands®!

Ve stručnosti je Booty Band® textilní posilovací guma na zadek a stehna a je ideální k procvičení spodní části těla, ať už jsi v posilovně, nebo doma. Díky této gumě výrazně lépe procítíš a zapojíš hýžďové svaly, což bude mít za následek, že si postupně vybuduješ kulatější a pevnější zadeček. A kdo z nás netouží po krásně vytvarovaném zadečku?

Nabízíme však několik variant, kdy se každá hodí k něčemu jinému.

Jak vybrat tu správnou?

Pokud jsi úplný začátečník, rozhodně doporučujeme řadu Power Booty Band®, která je z tenčího a pružnějšího materiálu. Celkově je vhodná pro seznámení se s Booty Bands®. Určitě se neboj vzít rovnou celou sadu s oběma velikostmi (S a M), protože tak získáš větší možnosti a můžeš je využít při více cvicích.

Gumy z řady Color Booty Bands® jsou zase celkově jsou pevnější a tužší, proto se hodí pro ty, co už mají něco odtrénováno. Ty nabízíme ve třech velikostech: S (menší obvod/těžší verze), M (větší obvod/lehčí verze) a L (největší obvod/nejlehčí verze). Nejlepší je si objednat všechny tři a moct si tak na různé cviky přizpůsobovat zátěž podle toho, jak se cítíš, nebo kolik toho na daný cvik zvládneš. Kup si je rovnou i ve výhodném balíčku s naším nadupaným e-bookem.

Už jsi viděla naši novinku Long Booty Band? Tahle dlouhá guma je perfektní na procvičení celého těla.

Cvičení s Booty Bandem přináší spoustu výhod – můžeš cvičit kdekoliv doma, ve fitku, ale i na dovolené, zkrátka je sbalíš s sebou všude tam, kam potřebuješ. Na instagramu @verunka_s navíc najdeš spoustu našich tipů, jak na kulatý zadek. Natáčíme videa s nejlepšími cviky na štíhlé nohy, jak na doma, tak do posilovny. Podívej se například na toto video a začni rovnou!

Odporové gumy na zadek a nohy

DOPORUČUJEME!

Mandlové máslo – Honey Cake – 300 g

  259 Kč 239 Kč

SLEVA 33%!
DOPORUČUJEME!

Mandlové máslo - Skořicová rolka - 300 g

  259 Kč 239 Kč

SLEVA 40%!
SLEVA 33%!
SLEVA 42%!
DOPORUČUJEME!

Ochutnávkový set I.

  339 Kč 309 Kč

SLEVA 33%!
SLEVA 33%!
DOPORUČUJEME!
SLEVA 33%!
SLEVA 28%!

Prodyšný pytlík

  109 Kč 79 Kč

DOPORUČUJEME!

Mandlové máslo – Honey Cake – 300 g

  259 Kč 239 Kč

SLEVA 33%!
DOPORUČUJEME!

Adventní kalendář V&J fitness

  1 099 Kč 999 Kč

Sweat now, shine later!

Sweat now, shine later!